الان دیگه وقته اتفاقات دلچسبه!

سلام…
از صمیم قلبم امیدوارم حال و روزتون خوب و دلتون گرم باشه!
من علی رحمت پور هستم و اینجا پیش شمام تا قسمتی از خاطرات پرتقالی ها رو براتون تعریف کنم…

شاید بشه گفت اصلی ترین دلیل اینکه ما با سرعت هرچه تمام پیش نمی رفتیم، این بود که درگیر درس و دانشگاه بودیم ( هر سه تامون! )
– البته نیما همچنان هست و با قدرت عجیب غریبی داره هم درس می خونه برای ارشد و هم پا به پای منو عرفان پیش میاد. ( دوست دارم از این فرصت استفاده کنم و بهش بگم، بابا، کارت خیلی درسته، کیپ گویینگ… )
— البته شاید این فکر اومده باشه توی ذهنتون که احتمالا منو عرفان بیخیال ارشد خوندن شدیم، که باید بگم اگر اینجوری فکر می کنید، سخت در اشتباهید، چون مام قصد ادامه تحصیل داریم ( این ینی فلن قد ازدواج نداریم. :-)))))))))) ) ولی توی برنامه ما قبول شدن تو دانشگاه سراسری اولویت نیست!

بگذریم، اینجا نیومدم تا اینو بگم!
همونطوری که یه ذره بالاتر گفتم و شما خوندید، الان ما وقتمون بیشتر از هر زمان دیگه ای بازه، تا بتونیم بچسبیم به پرتقالی ها و اون چیزی که دنبالشیم رو بسازیم!
تا چن وقت پیش اگر به سایت ما سر میزدید، احتمالن پوست کلتون کنده می شد تا سایت ما رو ببینید، اما الان دیگه خبری از کندی سایت نیست و درستش کردیم و از طرفی کلی آموزش جدید و یه دوره جدید تحت عنوان همه آن چیزی که قبل از طراح وب شدن باید بدانید رو هم منتشر کردیم.

 

البته این عکس مربوط به یه جلسه دیگس، که خاطرات اون رو ننوشتم متاسفانه!
اما خوب توی این جلسه یادمون رفت عکس بگیریم، این شد که این عکس به دادمون رسید…

 

حالا اولویت ما البته مثل همیشه که همین بوده، آموزش هاییه که من قراره ضبط کنم و توی سایت بزاریم اما با سرعت بیشتر
و البته اینکه مخاطب های خودمون رو هرچه بهتر و بیشتر کشف کنیم و بتونیم به اونها آموزش های با کیفیت و جدیدی رو عرضه کنیم
و و و نکته مهمی هم که هست و باید بگمش حتمن ( اگه نگم اصن نمیشه )، اینکه بازار طراحی وب ایران الان به شدت شده جای افراد سودجو و فرصت طلب!
ینی اینکه با کمترین وقت و انرژی که صرف می کنن، به عرضه محصولات یا خدماتی می پردازن که گاهی مخاطب رو به دام خودشون میندازن و دیگه نگم براتون از بعدش…
ما یکی از هدف هامون توی پرتقالی ها اینکه بتونیم واقعا اون چیزی که نوشتیم و ادعا می کنیم رو عرضه کنیم، کیفیت همیشه برای من و بچه ها اولویت بوده!
پس در نتیجه، الان روی این مسئله تمرکز کردیم تا بتونیم یکی از بهترین پوسته های وردپرسی | BETheme رو به مخاطبان خودمون معرفی و عرضه کنیم!

 

از اینکه با من همراه بودید، تشکر می کنم ازتون و خیلی به ما انگیزه و انرژی میده اگر نظرات و انتقادات و یا شاید حتی پیشنهادات خودتون رو با ما در قسمت نظرات به اشتراک بزارید، قول میدیم با دقت اونا رو بخونیم و توی سایت خودتون، پرتقالی ها اونها رو اجرا کنیم.
روز خوش…

علی رحمت پور
علی رحمت پور
مدتیست که کل زندگی منو میشه خلاصه کرد توی پرتقالی ها، موسیقی، فلسفه و تفکر، فیلم و سینما، شاید مطالعه! و البته یادگیری... ( خیلی مشتاقم ببینم تهش چی از آب در میاد! )
اطلاع‌رسانی ایمیل
خبرم کن
guest

0 دیدگاه
نظر لحظه ای
مشاهده همه نظرات
ورود
از این به بعد در آکادمی راست‌کلیک منتظرتان هستیم😍
به راست‌کلیک سر بزنید!
close-image