دانلود رایگان تصاویر سایت شاتر استوک | آموزش دانلود از shutterstock

تصاویر Stock تصاویری با کیفیت هستند که همه طراحان وب و گرافیک با اونا سر و کار دارند. این تصاویر نه تنها به طراحان ایده میدن، بلکه طراحان سایت یا گرافیک میتونند با ترکیب چند تصویر استوک با هم، طراح دلخواهشون رو در بیارن.

ما قبلا تو یه پست جداگانه بهترین وبسایت های دانلود رایگان تصاویر استوک رو معرفی کردیم، اما اگه با تصاویر استوک سر و کار داشته باشید، حتما اسم سایت Shutterstock رو شنیدید.

سایت شاتر استوک احتمالا جامع ترین سایت برای دانلود تصاویر استوک هست که آرشیو کاملی از همه نوع تصاویر گرافیکی رو در اختیار داره.

اما خبر بد اینه که این سایت خدماتش رو به صورت اشتراکی عرضه میکنه که متاسفانه ما ایرانی ها به این سادگی ها از خدمات این سایت استفاده کنیم.

اما خبر خوب اینه که طبق معمول ما ایرانی ها یه راه برای استفاده رایگان (!) از خدمات این سایت پیدا کردیم و تو این پست قصد داریم نحوه دانلود رایگان تصاویر سایت شاتر استوک رو به شما آموزش بدیم.

 

نحوه دانلود رایگان تصاویر سایت شاتر استوک

همونطور که میدونید استفاده از عکس های سایت شاتراستوک فقط با پرداخت اشتراک این سایت امکان پذیره. پس ما برای دسترسی به این تصاویر باید از یه سایت واسطه استفاده کنید که نحوه کار باهاش رو پایین تر کامل توضیح دادیم.

 

1. تصویر مورد نظر خودتون رو از شاتر استوک انتخاب کنید

اولین قدم برای دانلود رایگان عکس از سایت شاتر استوک اینه که وارد صفحه اصلی سایت شاتر استوک بشید و تصویر خودتون رو انتخاب کنید.

سپس آدرس URL صفحه ای که تصویر در اون قرار داره رو همانند زیر کپی کنید.

کپی URL از سایت Shutterstock

 

2. وارد سایت Nohat.cc بشید و آدرس کپی کرده رو وارد کنید

پس از این که آدرس صفحه رو کپی کردید وارد سایت Nohat.cc بشید و این آدرسو در بخشی که در تصویر زیر مشخص کردیم وارد کنید:

آموزش دانلود رایگان تصاویر سایت شاتر استوک

پس از انجام این کار و با زدن enter و یا کلیک روی علامت جستجو، باید همانند تصویر زیر در وسط صفحه و زیر تبلیغات به دنبال عبارت “Find Link” باشید.

آموزش دانلود مستقیم از شاتر استوک

 

با کلیک بر روی Find Link و پس از حدود 10 تا 20 ثانیه این سایت برای شما لینک دانلود مستقیم از شاتراستوک رو پیدا میکنه که حالا باید Click to View رو انتخاب کنید.

پس از این کار وارد یه سایت تبلیغاتی میشید مثل تصویر زیر کافیه که بعد از 5 ثانیه بر روی Skip Add کلیک کنید.

دانلود مستقیم عکس های شاتر استوک

پس از این کار تصویر برای شما به صورت خودکار دانلود خواهد شد.

نیما فرجی
نیما فرجی
به نظر من آموزش بهترین روش برای تبدیل کردن دنیا به جای بهتری برای زندگی هست برای همین یاد میگیرم و هر چی یاد گرفتم رو به بقیه یاد میدم!
اطلاع‌رسانی ایمیل
خبرم کن
guest
8 دیدگاه
نظر لحظه ای
مشاهده همه نظرات
ورود