تو این آموزش قصد داریم نحوه ایده پردازی و گرفتن ایده برای طراحی سایت و قالب رو به شما یاد بدیم و بگیم که طراح های حرفه ای سایت چطوری ایده پردازی می کنند و از کجا شروع می کنند و چطور قالب ها رو پیاده سازی می کنند.

 

نحوه ایده پردازی برای طراحی قالب و سایت

معمولا افرادی که تجربه زیادی در طراحی سایت دارند، قبل از این که کار طراحی سایت رو شروع کنند، چند ساعتی رو اختصاص میدن به این که تصور کنن توی این سایت چه چیزهایی باید قرار بگیره و وجود داشته باشه.

برای مثال اگه شما دارید برای یه کارفرما سایت طراحی می کنید باید کامل ازش بپرسید که تمرکز این فرد توی این سایت بر روی چه چیزی هست و یا این که چه چیزی رو قصد داره توی این سایت ارائه کنه و میخواد مشخص تر باشه.

  • برای مثال اگه کارفرمای شما به شما میگه که تمایل داره بک گرند سایت آبی باشه، باید دقیقا ازش بپرسید که چه رنگ آبی ای مد نظرش هست و دقیقا کد رنگ مورد نظرش رو داشته باشید.

 

گرفتن ایده برای طراحی سایت با قالب های آماده بی تم

قالب بی یه امکان فوق العاده ای که داره این هست که به شما بیش از 400 قالب آماده رو ارائه می کنه که شما برای طراحی سایت و طراحی قالب می تونید از این قالب های آماده برای ایده گرفتن استفاده کنید.

گرفتن ایده و ایده پردازی با قالب های آماده بی

کاری که باید بکنید خیلی ساده س. کافیه که با مراجعه به صفحه قالب های آماده بی، طرح هایی که به نظرتون جالب هستند رو انتخاب کنید و سپس برای هر بخش سایت مد نظرتون یه قالب آماده رو انتخاب کنید.

به همین ترتیب وقتی که برای همه بخش های سایتتون مانند هدر، منو ها، درباره ما، بلاگ و … ایده گرفتید، شروع به طراحی سایت مورد نظرتون می کنید و این قالب های آماده رو ترکیب می کنید که البته آموزش کار با دمو های بی تم رو هم توی سایت پرتقالی ها داریم.

 

 

بهتون پیشنهاد میکنیم که حتما ویدیو بالا رو ببینید!
ورود
از این به بعد در آکادمی راست‌کلیک منتظرتان هستیم😍
به راست‌کلیک سر بزنید!
close-image