Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

کسب و کار اینترنتی چیست و چه کسی کسب و کار اینترنتی دارد؟!

web-design-e-business

web-design-e-business

  سلام و درود دوباره خدمت همه کاربران محترم وبسایت پرتقالی ها.

  در این آموزش قصد داریم به این سوال پاسخ بدیم که کسب و کار اینترنتی چیست و چه کسی کسب و کار اینترنتی دارد؟

  قبل از هر چیز قصد داریم تفاوت بین 2 تا مفهوم خیلی ساده که اغلب بسیاری از افراد اون ها رو با هم اشتباه می گیرند رو شرح بدیم. این 2 مفهوم شغل و کسب و کار هستند.

  کسب و کار اینترنتی چیست

  فرض کنید که شما در شرکتی کار می کنید و یا شغل شما کار در اون شرکت باشه، اگر شما بنا به دلایلی چند ماه کار نکنید چه اتفاقی می افته؟ پاسخ کاملا واضحه! شما اخراج خواهید شد و به زودی کسی جایگزین شما خواهد شد.

  اما اگر شما برای خودتان یک کسب و کار داشته باشید چی؟ شما با یک کسب و کار اینترنتی سیستمی رو برای خودتون راه می اندازید که حتی اگر رفتید سفر، حتی اگر حوصله کار نداشتید و … باز هم اون سیستم برای شما پولسازی بکنه!

  در واقع کسب و کار یعنی راه اندازی یک سیستم یا سایت با استفاده از مهارت ها، توانایی ها و تخصص هایی که شما دارید، به نحوی که بتوانید با آن درآمد کسب کنید و به اهداف خود برسید. حالا مهم نیست که این توانایی شما در فتوشاپ باشد و یا اینکه در رشته دانشگاهی خود تخصص داشته باشید و بخواهید کسب و کاری مرتبط با آن را راه اندازی کنید و یا هر چیز دیگری که حس می کنید در آن تخصص و علاقه دارید.

  ما در وبسایت پرتقالی ها سعی می کنیم تا به شما یاد بدیم که چطوری می تونید یک سایت و کسب و کار اینترنتی رو راه اندازی کنید و رفته رفته در اون پیشرفت کنید تا بتونید به کسب و کار دلخواه خودتون برسید.

  یک تصور اشتباه در کسب و کار اینترنتی

  خیلی از افراد فکر می کنند که زمانی که کسب و کار اینترنتی خودشون رو راه اندازی کردند و بعد از اینکه چندین محصول رو در سایتشون قرار دادند و سایتشون به فروش رسید، دیگه می تونند بشینند خونه و تا آخر عمرشون پول پارو کنند!

  تصور اشتباه کسب و کار اینترنتی

  این تصور کاملا اشتباه است! چون شما همیشه باید کسب و کارتان را زنده نگه دارید و همیشه به دنبال بهتر کردن و آپدیت سایت و کسب و کار اینترنی خود باشید! در غیر این صورت طولی نمی کشد که سایت شما از رونق می افتد و دیگر فروشی در کار نخواهد بود!

  بهتون پیشنهاد میکنیم که حتما ویدیو بالا رو ببینید!
  امتیاز دهی کاربران
  5 (1 رای)

  دیدگاه بگذارید

  avatar
    پیوستن  
  خبرم کن
  ورود