سیر تا پیاز افزونه wp reset

چرا و کی باید از افزونه wp reset استفاده کنم؟

اگر مشکلی در دیدن ویدیوی بالا دارید، روی دکمه زیر کلیک کنید.
برای دیدن ویدیو در آپارات اینجا کلیک کنید...
خلاصه آموزش

تو این آموزش قصد داریم افزونه wp reset یا همون افزونه بازنشانی وردپرس رو بررسی کنیم و بگیم که افزونه wp reset چیست و چه کاربردی داره و چطوری باید نصب و ازش استفاده کنیم.

 

افزونه wp reset چیست و چه کاربردی داره؟

افزونه wp reset زمانی به کار شما میاد که شما یه سایت تستی داشته باشید و دائما بخواید روی اون سایت تستی افزونه ها و تم و قالب های مختلف رو امتحان کنید و توی اون صحیح و خطا رو انجام بدید و یا تمایل داشته باشید که سایتتون رو بکوبید و از اول بالا بیارید و یه وردپرس خام داشته باشید.

زمانی که بخواید وردپرس رو به حالت اصلی و ابتدایی خودش برگردونید و همه تنظیمات و تغییراتی که توش اعمال کردید رو به حالت اولیه برگردونید باید از افزونه wp reset استفاده کنید.

  • این افزونه در واقع برای ریست کامل وردپرس شما، همه اطلاعات دیتابیس سایت رو از جمله همه تنظیمات اعمال شده، برگه ها، پست ها، کامنت ها، کاربران و… رو پاک می کنه.

نحوه نصب و فعال سازی افزونه wp reset

برای نصب این افزونه کافیه که به سایت وردپرس مراجعه کنید و این افزونه رو دریافت کنید و یا از پنل وردپرستون و از سمت راست و بخش افزونه ها، wp reset یا بازنشانی وردپرس رو سرچ کنید و از همونجا نصب و فعالش کنید.

پس از نصب این افزونه و برای ریست کردن وردپرس و بازنشانی آن همانند تصویر زیر از بخش ابزار ها و reset و دوباره زیر بخش reset باید کلمه “reset” رو تایپ کنید و سپس بر روی بازنشانی کلیک کنید.

افزونه wp reset و ریست کامل وردپرس

 

  • این افزونه بسیار خطرناک هست و فقط از این افزونه در سایت تستی خود استفاده کنید!
بهتون پیشنهاد میکنیم که حتما ویدیو بالا رو ببینید!

 

اطلاع‌رسانی ایمیل
خبرم کن
guest

0 دیدگاه
نظر لحظه ای
مشاهده همه نظرات
ورود
از این به بعد در آکادمی راست‌کلیک منتظرتان هستیم😍
به راست‌کلیک سر بزنید!
close-image